Diplomatai ekonominiams klausimams

Sukurta 2014.01.28 / Atnaujinta 2018.09.18 13:34

Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse ekonominius klausimus kuruojantys diplomatai ir specialieji atašė

Airija

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje

Virginija Umbrasienė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

virginija.umbrasiene@urm.lt 00 353 1 203 5702

Armėnija

Lietuvos Respublikos ambasada Armėnijos Respublikoje

Nida Dalmantaitė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

nida.dalmantaite@urm.lt 00 374 10 297 682

Austrija

Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje

Mindaugas Rukštelė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

mindaugas.rukstele@urm.lt 00 43 1 718 5467

Azerbaidžanas

Lietuvos Respublikos ambasada Azerbaidžano Respublikoje

Dalija Ignatavičiūtė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

dalija.ignataviciute@urm.lt 00 994 12 539 2296

Baltarusija

Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijos Respublikoje

Tomas Bitinas (ekonominiai klausimai)

tomas.bitinas@urm.lt 00 375 17 294 7332

Julijus Glebovas (komercijos atašė)

julijus.glebovas@urm.lt 00 375 17 2852228

Belgija

Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje

Aistė Šaduikienė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

aiste.saduikiene@urm.lt 00 32 24019893

Brazilija

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas San Paule

Laura Tupe (generalinė konsulė, ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

laura.tupe@urm.lt 00 55 11 2164 8665

Čekija

Lietuvos Respublikos ambasada Čekijos Respublikoje

Aurimas Šimkus (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

aurimas.simkus@urm.lt 00 420 257 210 122 / 3

Danija

Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje

Vaidotas Karvelis (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

vaidotas.karvelis@urm.lt 00 45 39 45 22 71

Egiptas

Lietuvos Respublikos ambasada Egipto arabų Respublikoje

Rimvydas Kazimieras Kriukelis (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

rimvydaskazimieras.kriukelis@urm.lt 00 20 2 2736 6461

Estija

Lietuvos Respublikos ambasada Estijos Respublikoje

Andrius Pauga (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

andrius.pauga@urm.lt 00 372 6 164 992

Graikija

Lietuvos Respublikos ambasada Graikijos Respublikoje

Rūta Vaičiūnienė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

ruta.vaiciuniene@urm.lt 00 30 210 729 4356 (7)

Sakartvelas (Gruzija)

Lietuvos Respublikos ambasada Sakartvele

Šarūnė Kubiliūtė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

sarune.kubiliute@urm.lt 00 99 532 2 258 100

Indija

Lietuvos Respublikos ambasada Indijos Respublikoje

Agnė Sakalauskaitė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

agne.sakalauskaite@urm.lt 00 91 11 4313 2201

Ispanija

Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje

Dainius Žikevičius (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

dainius.zikevicius@urm.lt 00 34 91 702 2115

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje

Dainius Šriubša (konsulas, ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

dainius.sriubsa@urm.lt 00 34 963 816 291

Italija

Lietuvos Respublikos ambasada Italijos Respublikoje

Asta Slavinskaitė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

asta.slavinskaite@urm.lt 00 39 06 836 61833

Loreta Malcienė

loreta.malciene@zum.lt 00 39 06 877 67370

Izraelis

Lietuvos Respublikos ambasada Izraelio valstybėje

Edminas Bagdonas (ambasadorius, ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

edminas.bagdonas@urm.lt 00 972 3 695 8685

Raimondas Martinavičius (komercijos atašė)

r.martinavicius@enterpriselithuania.com 00 972 3 695 86 85

Japonija

Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje

Asta Zaveckienė (ekonominiai klausimai)

asta.zaveckiene@urm.lt 00 81 3 3408 5091

Jungtinė Karalystė

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje

Jonas Grinevičius (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

jonas.grinevicius@urm.lt 00 44 20 7592 2846

Mantas Zamžickas (komercijos atašė)

mantas.zamzickas@urm.lt 00 44 20 7592 2862

Jungtinės Amerikos Valstijos

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėse Amerikos Valstijose

Danas Vaitkevičius (ekonominiai klausimai)

danas.vaitkevicius@urm.lt 00 1 202 234 5860 ext. 3462

Vaidotas Ašmonas (žemės ūkio ir komercijos atašė)

vaidotas.asmonas@urm.lt 00 1 202 234 5860

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje

Saulius Pumputis (ekonominiai klausimai)

saulius.pumputis@urm.lt 00 1 312 566 4550

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke

Julius Pranevičius (generalinis konsulas, ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

julius.pranevicius@urm.lt 00 1 212 354 7840-9-3920

Nijolė Naginytė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

nijole.naginyte@urm.lt 00 1 212 354 7840-9-3919

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele

Darius Gaidys (generalinis konsulas, ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

darius.gaidys@urm.lt 00 1 424 465 9903

Laimutis Abeciūnas (komercijos atašė)

laimutis.abeciunas@urm.lt 00 1 424 465 9901

Kanada

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje

Julijus Rakitskis (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

julijus.rakitskis@urm.lt 00 1 613 567 5458 ext: 23

Kazachstanas

Lietuvos Respublikos ambasada Kazachstano Respublikoje

Adomas Davalga (ekonominiai klausimai)

adomas.davalga@urm.lt 00 7 7172 925 850

Andrius Burba (transporto atašė)

andrius.burba@urm.lt 00 7 7172 925 854

 Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Almatoje

Dainius Vitkauskas  (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

dainius.vitkauskas@urm.lt 00 7 727 263 10 40

Kinija

Lietuvos Respublikos ambasada Kinijos Liaudies Respublikoje

Rasa Bubelienė (ekonominiai klausimai)

rasa.bubeliene@urm.lt 00 86 10 845 185 20

Kristina Mineikienė (žemės ūkio atašė)

kristina.mineikiene@urm.lt 00 86 10 845 185 20

Ramūnas Rimkus (transporto atašė)

ramunas.rimkus@urm.lt 00 86 10 845 185 20

Arūnas Karlonas (komercijos atašė)

arunas.karlonas@urm.lt 00 86 10 659 062 07

Kroatija

Edvard Vickun  (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

00 385 1 644 77 85
edvard.vickun@urm.lt

Latvija

Lietuvos Respublikos ambasada Latvijos Respublikoje

Tomas Grabauskas (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

tomas.grabauskas@urm.lt 00 371 673 507 52

Lenkija

Lietuvos Respublikos ambasada Lenkijos Respublikoje

Vita Naujokaitytė (ekonominiai klausimai)

vita.naujokaityte@urm.lt 00 48 22 629 0596

Moldova

Lietuvos Respublikos ambasada Moldovos Respublikoje

Andrej Didenko (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

andrej.didenko@urm.lt 00 373 22 260 141

Norvegija

Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje

Darius Budrys (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

darius.budrys@urm.lt 00 47 2 212 9204

Audrius Masiulionis (komercijos atašė)

a.masiulionis@enterpriselithuania.com 00 47 2 212 9208

Nyderlandai

Lietuvos Respublikos ambasada Nyderlandų Karalystėje

Sigrida Mulevičienė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

sigrida.muleviciene@urm.lt 00 31 70 338 0675

Pietų Afrikos Respublika

Lietuvos Respublikos ambasada Pietų Afrikos Respublikoje

Gediminas Kuras (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

gediminas.kuras@urm.lt 00 27 12 7609002

Prancūzija

Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijos Respublikoje

Marius Atroška (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

marius.atroska@urm.lt 00 33 1 4054 5054

Daiva Kirkilaitė-Chetcuti (komercijos atašė)

daiva.chetcuti@urm.lt 00 33 1 4054 5066

Rumunija

Lietuvos Respublikos ambasada Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikai

Lina Kutkauskaitė-Žilaitė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

lina.kutkauskaite@urm.lt 00 40 21 311 5997

Rusija

Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje

Vadim Lucenko (ekonominiai klausimai)

vadim.lucenko@urm.lt 00 7 495 785 86 03

Gintaras Binkauskas (komercijos atašė)

 
00 7 495 697 65 46

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Sankt – Peterburge

Dainius Numgaudis (generalinis konsulas)

dainius.numgaudis@urm.lt 00 7 812 327 3206

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Kaliningrade

Alina Budrauskaitė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

alina.budrauskaite@urm.lt 00 7 401 295 94 81

Suomija

Lietuvos Respublikos ambasada Suomijos Respublikoje

Rimas Kungys (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

rimas.kungys@urm.lt 00 358 9 6844 8811

Aleksandras Laurinavičius (komercijos atašė)

aleksandras.laurinavicius@urm.lt 00 358 9 684 4880

Švedija

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje

Ernestas Mickus (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

ernestas.mickus@urm.lt 00 46 8 667 5455

Justinas Pagirys (komercijos atašė)

j.pagirys@enterpriselithuania.com 00 46 8 667 5455

Šveicarija

Lietuvos Respublikos konsulatas Ženevoje

Eduardas Petkevičius (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

eduardas.petkevicius@urm.lt 00 41 22 748 2470

Turkija

Lietuvos Respublikos ambasada Turkijos Respublikoje

Kristina Babičienė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

kristina.babiciene@urm.lt 00 90 312 447 0766

Ukraina

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje

Saulius Labutis (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys

saulius.labutis@urm.lt 00 380 44 281 6033

Sergej Tichomirov (komercijos atašė)

sergejus.tichomirovas@mfa.lt 00 380 44 281 6031

Vengrija

Lietuvos Respublikos ambasada Vengrijoje

Viktoras Dagilis (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

viktoras.dagilis@urm.lt 00 36 1 224 7912

Vokietija

Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijos Federacinėje Respublikoje

Violeta Popovaitė (ekonominiai klausimai)

violeta.popovaite@urm.lt 00 49 30 890 681-16

Diana Lipps (komercijos atašė)

daina.lipps@urm.lt 00 49 30 890 681-27

Mindaugas Milinis (žemės ūkio atašė)

mindaugas.milinis@zum.lt 00 49 30 890 681-23

Naujienlaiškio prenumerata