Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio valstybių ambasadoriai domėjosi gyvybės mokslų sektoriaus Lietuvoje naujovėmis

Sukurta 2020.02.17 / Atnaujinta 2020.02.17 17:00
   received_524868861497207.jpeg Užsienio valstybių ambasadoriai domėjosi gyvybės mokslų sektoriaus Lietuvoje naujovėmis
   Užsienio valstybių ambasadoriai domėjosi gyvybės mokslų sektoriaus Lietuvoje naujovėmis
   Užsienio valstybių ambasadoriai domėjosi gyvybės mokslų sektoriaus Lietuvoje naujovėmis

   Vasario 17 dieną Lietuvai akredituotiems užsienio valstybių ambasadoriams surengtas apsilankymas Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre.

   Šiais metais rugsėjo 30-spalio 1 dienomis Vilniuje organizuojama tradicinė „Life Sciences Baltics 2020“ konferencija, tad ambasadoriams buvo pristatytos konferencijos naujovės ir galimybės užsienio šalių verslo įmonėms, mokslo įstaigoms bei tyrimų centrams.

   Atsižvelgiant į Lietuvos strateginį tikslą pasiekti, kad gyvybės mokslų sektorius 2030 metais generuotų 5 proc. BVP, užsienio valstybių atstovams pristatyta Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus plėtra, investicinė aplinka, bendradarbiavimo galimybės.

   Užsienio ambasadoriai dalinosi savo įžvalgomis apie gyvybės mokslų sektorių bei turėjo galimybę pabendrauti su Gyvybės mokslų centro studentais ir darbuotojais, atvykusiais iš įvairių pasaulio šalių.

   Programoje dalyvavo apie 50 užsienio ambasadorių, akredituotų Lietuvai.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   DSC_8109.jpg

   Vasario 18 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko Australijos rinkos pristatymo renginys Lietuvos įmonėms. Seminaras organizuotas kartu su  Australijos ambasada Lenkijoje.

   Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
   Šveicarija_2.jpg

   Sausio 30-31 dienomis užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius lankėsi Šveicarijoje,  kur pristatė Lietuvos ekonominį potencialą Lietuvos-Šveicarijos verslo forume. Viceministras akcentavo siekį gilinti dvišalį bendradarbiavimą technologijų ir inovacijų srityje ir džiaugėsi, jog Lietuvos ir Šveicarijos įmonės jau yra užmezgusios ryšius bei įgyvendina konkrečius projektus.

   Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
   DSC_5278.jpg

   Sausio 31 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Turkijos prekybos ministre Ruhsar Pekcan. Susitikime aptarti dvišaliai ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo klausimai, galimybės stiprinti bendradarbiavimą aukštųjų technologijų ir gyvybės mokslų srityse.

   Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
   IMG_0793.jpg

   Sausio 29 dieną Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) besilankanti Lietuvos verslininkų delegacija dalyvavo Lietuvos ambasados kartu su Šiaurės šalių ir Pietų Afrikos verslo asociacija organizuotuose verslo pusryčiuose, skirtuose supažindinti Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų verslo misijos dalyvius su verslo sąlygomis bei verslo vystymo galimybėmis šalyje, taip pat užmegzti kontaktus potencialiai partnerystei.

   Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
   1111.jpg

   Sausio 27 dieną prasidėjo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Lietuvos ambasados Pretorijoje organizuojama verslo misija Pietų Afrikos Respublikoje (PAR).

   Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »

   Birželio 12-16 dienomis Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis lankosi Singapūre, kur dalyvauja ASEF (Asia-Europe Foundation) valdytojų tarybos posėdyje ir kituose susitikimuose.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »