Rinkėjo registracija Rinkėjo registracija
  Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems
  "Globalios Lietuvos" programa "Globalios Lietuvos" programa

  Kaip mus rasti?

  LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSULATAS SEINUOSE (LENKIJOS RESPUBLIKA)

  Adresas: ul. Wileńska 9, 16-500 Sejny, POLAND

  plačiau »

  Tel. +4887 5173790
  Faksas +4887 5162214
  El. paštas
  • LLD-Balstoge-valdyba.JPG RSS Balstogėje atnaujinta Lenkijos lietuvių draugijos (LLD) skyriaus veikla Įkelta2019.04.15

   Š. m. balandžio 12 d. Balstogėje įvyko mieste gyvenančių lietuvių susitikimas, kurio metu atnaujinta Lenkijos lietuvių draugijos Balstogės skyriaus veikla.

   1957 metais įkurta Lietuvių visuomeninė kultūros draugija, kuri vėliau, 1992 m. (besikeičiant santvarkai) pervadinta Lenkijos lietuvių draugija. Įvairiais draugijos veiklos laikotarpiais organizacijos skyriai veikė įvairiuose Lenkijos miestuose, tame tarpe ir Balstogėje. Pagal išlikusius šaltinius LLD skyrius Balstogėje įkurtas 1963 metais. Tačiau ilgainiui jo veikla nutrūko.

   Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • Rinkėjų, balsuosiančių Lenkijoje, registracija ir balsavimo konsulate Seinuose laikai Įkelta2019.04.08

   Jeigu Jūs gyvenate Lenkijos Respublikoje ar joje būsite 2019 m. gegužės 12 d. (Respublikos Prezidento rinkimų ir referendumų dėl Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimo surengimo dieną) ir 2019 m. gegužės 26 d. (rinkimų į Europos Parlamentą ir Respublikos Prezidento rinkimų pakartotinio balsavimo (jei turės būti organizuojamas) dieną), prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos adresu https://www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija ir užsiregistruokite, pasirinkdami konsulatą Seinuose arba Ambasadą Lenkijos Respublikoje.

   Konsulinės naujienos »
  • caution.jpg Portalo ,,Rinkėjo puslapis" viešųjų elektroninių paslaugų naudotojų dėmesiui Įkelta2019.03.13

   Š. m. kovo 17 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose ir kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Parlamentą ir t. t.).

   Konsulinės naujienos »
  • rinkimai-foto.jpg Dėl referendumų Įkelta2019.03.13

   Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais. Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

   Konsulinės naujienos »
  • DSC02677.JPG Punske lankėsi LR Švietimo, mokslo ir sporto ministras A. Monkevičius Įkelta2019.03.12

   Iškilmingą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimą, Kovo 11-osios išvakarėse tradiciškai surengė Punsko Kovo 11-osios lietuvių licėjaus bendruomenė. LR konsulato Seinuose ir Punsko licėjaus vadovybės kvietimu kovo 10 d. į Punską atvyko LR Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, LR ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas ir daug kitų garbingų svečių. 

   Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • DSC02652.JPG „Atkurtai nepriklausomai Lietuvai – 30“ Įkelta2019.03.08

   Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais jubiliejui š. m. kovo 7 d. LR konsulato Seinuose ir Trakų istorijos muziejaus pastangomis Lietuviškoje menėje Seinuose atidaryta šiems įvykiams atminti skirta paroda.

   Parodoje pristatomos svarbiausios atgimstančios Lietuvos asmenybės (Kovo 11-osios akto signatarai,  Prezidentai) bei įvykiai („Baltijos kelias“, Sąjūdžio įkūrimas). Parodos lankytojai galės pamatyti aukščiausius valstybinius apdovanojimus, susipažinti su sporto pasiekimais, sužinoti, kaip litas tapo pagrindine atsiskaitymo Lietuvoje valiuta ir t.t.

   Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • rinkimai.jpg Portalo ,,Rinkėjo puslapis" viešųjų elektroninių paslaugų naudotojų dėmesiui Įkelta2019.02.28

   Š. m. kovo 3 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimams, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninė registracija balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Palamentą ir t. t.).

   Konsulinės naujienos »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata