Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
DSC02900-1.JPG

Liepos 6 dieną Seinuose ir Punske lankėsi Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Susitikime su Seinų miesto burmistru A. Nowalskiu ir Seinų apskrities vadovo pavaduotoju Antanu Bandžiu ministras aptarė Lietuvos ir Lenkijos pasienio regionų bendradarbiavimo stiprinimo galimybes.

Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

2020 m. liepos 1 d. prasidėjo užsienyje esančių rinkėjų elektroninė registracija. Elektroninė registracija prieinama šiame puslapyje:  https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija.

Atsižvelgiant į tai, kad dėl COVID-19 situacijos balsavimas konsulato patalpose gali neįvykti, Lietuvos Respublikos konsulatas Seinuose rekomenduoja rinkėjams registruotis balsavimui paštu.

 

Konsulinės naujienos »
trispalve-himnas.png

Liepos 6 d., 20.00 val. prie Punios ežero bus giedamas Lietuvos himnas. Kartu su Lenkijos lietuviais himną giedos Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Kviečiame dalyvauti visus Seinų-Punsko-Suvalkų krašto lietuvius!!!

Lietuviai Lenkijoje »
susitikimas-Liskauskas-Motuzas.jpg

Birželio 25 dieną Konsulato vadovas ambasadorius Remigijus Motuzas lankėsi Punske, kuris susitiko su savivaldybės viršaičiu Vytautu Liškausku. Susitikime aptarti lietuvių švietimo ir kultūros reikalai, bendradarbiavimas su pasienio regiono savivaldybėmis ir kiti klausimai.

Lietuviai Lenkijoje »
burmistras3.jpg

Konsulato vadovas ambasadorius Remigijus Motuzas birželio 18 d. susitiko su Seinų miesto burmistru Arkadiusz Nowalski. Susitikimo metu aptarti konsulato Seinuose ir Seinų miesto valsčiaus galimi bendri veikos projektai bei Lenkijos ir Lietuvos pasienio regionų bendradarbiavimo naujos galimybės.

Užsienio politika ir diplomatija »
3.jpg

Konsulato vadovas ambasadorius Remigijus Motuzas birželio 17 d. susitiko su Lenkijos lietuvių organizacijų, švietimo ir kultūros įstaigų vadovais.

Pradėdamas susitikimą R. Motuzas pažymėjo, kad su šio krašto savitumas, pasiekimai ir problemos jam yra gerai pažįstamos. Po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo čia teko daug kartų lankytis ir rūpintis lietuviškų mokyklų statuso sustiprinimu ir išlaikymu.

Lietuviai Lenkijoje »
starosta10.jpg

Konsulato vadovas, ambasadorius Remigijus Motuzas, pradėdamas darbą Seinuose, birželio 17 d. susitiko su Seinų apskrities vadovu Maciej Plesiewicz. Susitikimo metu daugiausia dėmesio skirta dvišaliams pasienio regionų bendradarbiavimo klausimams aptarti.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje »
1.jpg

Balandžio 10 dieną minint dešimtąsias Smolensko katastrofos metines, Lietuvos Respublikos konsulato Seinuose vadovė, ambasadorė Izolda Bričkovskienė pagerbė jos aukas.

Užsienio politika ir diplomatija »
Informuojame Įkelta2020.03.18
Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku. Jei esate užsienio valstybėje ir Jums reikalinga konsulinė pagalba, kreipkitės į buvimo šalies atstovybę elektroniniu paštu. Elektroninio pašto adresą rasite čia: http://keliauk.urm.lt/lt/embasycontacts
Konsulinės naujienos »
Svarbi informacija Įkelta2020.03.16
Informuojame, kad visose Lietuvos Respublikos atstovybėse, pradedama piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).
Konsulinės naujienos »
darzelio-patalpos1.JPG
Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto viceministrės Jolantos Urbanovič bei Lenkijos Nacionalinės edukacijos viceministro Maciej Kopeć vadovaujamos delegacijos š. m. kovo 6 d. Suvalkuose bei Punske aptarė Lenkijos lietuvių švietimo klausimus.
Lietuviai Lenkijoje »
IMG_8789.JPG

Lietuvos Respublikos konsulatas Seinuose minėjo 102-ąsias Lietuvos Valstybės atkūrimo metines.
Svečius ir vietos lietuvių bendruomenę su švente pasveikino konsulato vadovė, ambasadorė Izolda Bričkovskienė.
 

Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
DSC02861-3.JPG
Š. m. vasario 6–7 dienomis Punske, Seinuose ir Suvalkuose lankėsi Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento, Švietimo ir sporto ministerijos, Nacionalinio kultūros centro bei LR Vyriausybės kanceliarijos atstovai. Susitikimų su Lenkijos lietuvių organizacijų ir mokyklų vadovais apžvelgta esama situacija, poreikiai ir planai. Delegacija lankėsi taip pat Suvalkuose, kur greitu metu darbą planuoja pradėti lietuviškas vaikų darželis.
Lietuviai Lenkijoje »
DSC02831.JPG
Lietuvos delegacija – akademikai, politologai bei Užsienio reikalų ministerijos atstovai vasario 5 d. Seinuose susitiko su Seinų bei Augustavo apskričių savivaldos atstovais. Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos konsulato Seinuose vadovė, ambasadorė Izolda Bričkovskienė bei Lenkijos ambasadorės pavaduotojas Lietuvoje Grzegorz Marek Poznański.
Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje »
IMAG2419-1.jpg
Palenkės vaivadijos mokyklose prasidedant žiemos atostogoms LR konsulato Seinuose vadovė ambasadorė Izolda Bričkovskienė į „Lietuvių namus“ Seinuose pakvietė Seinų miesto, Vidugirių bei „Žiburio“ mokyklos pirmokus pasikalbėti apie sugaus laisvalaikio taisykles.
Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata