Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kalėdinis vakaras Suvalkuose

Sukurta 2018.12.11 / Atnaujinta 2018.12.11 11:33
   Kalėdinis vakaras Suvalkuose
   Kalėdinis vakaras Suvalkuose
   Kalėdinis vakaras Suvalkuose

   Gruodžio 9 d. LR konsulatas Seinuose bei Lenkijos lietuvių bendruomenė Suvalkų Loft viešbučio konferencijų salėje surengė Kalėdinį susitikimą. Meninę programą parengė Suvalkų mieste veikiantys lietuviški kolektyvai bei lietuvių kalbos pamokas Suvalkuose lankantys moksleiviai.

   Sveikindamas į renginį susirinkusius Suvalkiečius, LR konsulato Seinuose vadovas Vaclavas Stankevičius pažymėjo, kad tai dar vienas žingsnis link lietuviško švietimo ir kultūros centro Suvalkuose įkūrimo.  Pasidžiaugė, kad lietuviška veikla Suvalkuose plečiasi ir prie jos jungiasi vis daugiau mieste gyvenančių lietuvių.

   Renginyje dalyvavo ir svečius pasveikino Suvalkų miesto prezidentas Czeslaw Renkiewicz, jo pavadoutoja Ewa Sidorek bei miesto tarybos pirmininkas Zdzisław Przełomiec.

   Suvalkų miesto prezidentas taip pat kalbėjo apie būsimą lietuvių švietimo ir kultūros centrą. Pasak jo, miesto valdžios pasiryžusios šį klausimą teigiamai išspręsti ir šiuo metu ieško tinkamų patalpų. Prezidentas padėkojo Suvalkų lietuviams už paramą neseniai vykusių savivaldybių rinkimų metu.     

   Naujienlaiškio prenumerata