Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
trispalve-himnas.png

Liepos 6 d., 20.00 val. prie Punios ežero bus giedamas Lietuvos himnas. Kartu su Lenkijos lietuviais himną giedos Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Kviečiame dalyvauti visus Seinų-Punsko-Suvalkų krašto lietuvius!!!

Lietuviai Lenkijoje »
susitikimas-Liskauskas-Motuzas.jpg

Birželio 25 dieną Konsulato vadovas ambasadorius Remigijus Motuzas lankėsi Punske, kuris susitiko su savivaldybės viršaičiu Vytautu Liškausku. Susitikime aptarti lietuvių švietimo ir kultūros reikalai, bendradarbiavimas su pasienio regiono savivaldybėmis ir kiti klausimai.

Lietuviai Lenkijoje »
3.jpg

Konsulato vadovas ambasadorius Remigijus Motuzas birželio 17 d. susitiko su Lenkijos lietuvių organizacijų, švietimo ir kultūros įstaigų vadovais.

Pradėdamas susitikimą R. Motuzas pažymėjo, kad su šio krašto savitumas, pasiekimai ir problemos jam yra gerai pažįstamos. Po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo čia teko daug kartų lankytis ir rūpintis lietuviškų mokyklų statuso sustiprinimu ir išlaikymu.

Lietuviai Lenkijoje »
starosta10.jpg

Konsulato vadovas, ambasadorius Remigijus Motuzas, pradėdamas darbą Seinuose, birželio 17 d. susitiko su Seinų apskrities vadovu Maciej Plesiewicz. Susitikimo metu daugiausia dėmesio skirta dvišaliams pasienio regionų bendradarbiavimo klausimams aptarti.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje »
darzelio-patalpos1.JPG
Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto viceministrės Jolantos Urbanovič bei Lenkijos Nacionalinės edukacijos viceministro Maciej Kopeć vadovaujamos delegacijos š. m. kovo 6 d. Suvalkuose bei Punske aptarė Lenkijos lietuvių švietimo klausimus.
Lietuviai Lenkijoje »
IMG_8789.JPG

Lietuvos Respublikos konsulatas Seinuose minėjo 102-ąsias Lietuvos Valstybės atkūrimo metines.
Svečius ir vietos lietuvių bendruomenę su švente pasveikino konsulato vadovė, ambasadorė Izolda Bričkovskienė.
 

Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
DSC02861-3.JPG
Š. m. vasario 6–7 dienomis Punske, Seinuose ir Suvalkuose lankėsi Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento, Švietimo ir sporto ministerijos, Nacionalinio kultūros centro bei LR Vyriausybės kanceliarijos atstovai. Susitikimų su Lenkijos lietuvių organizacijų ir mokyklų vadovais apžvelgta esama situacija, poreikiai ir planai. Delegacija lankėsi taip pat Suvalkuose, kur greitu metu darbą planuoja pradėti lietuviškas vaikų darželis.
Lietuviai Lenkijoje »
DSC02831.JPG
Lietuvos delegacija – akademikai, politologai bei Užsienio reikalų ministerijos atstovai vasario 5 d. Seinuose susitiko su Seinų bei Augustavo apskričių savivaldos atstovais. Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos konsulato Seinuose vadovė, ambasadorė Izolda Bričkovskienė bei Lenkijos ambasadorės pavaduotojas Lietuvoje Grzegorz Marek Poznański.
Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje »
IMAG2419-1.jpg
Palenkės vaivadijos mokyklose prasidedant žiemos atostogoms LR konsulato Seinuose vadovė ambasadorė Izolda Bričkovskienė į „Lietuvių namus“ Seinuose pakvietė Seinų miesto, Vidugirių bei „Žiburio“ mokyklos pirmokus pasikalbėti apie sugaus laisvalaikio taisykles.
Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje »
22.jpg
Kalėdinis vakaras Seinuose Įkelta2019.12.30
LR konsulato Seinuose vadovės Izoldos Bričkovskienės ir Seinų parapijos klebono Zbigniew Bzdak iniciatyva š. m. gruodžio 19 d. Seinų parapijos namuose vyko Kalėdinis susitikimas. Renginyje dalyvavo Seinų apskrities savivaldybių vadovai, lietuvių ir lenkų nevyriausybinių organizacijų pirmininkai, lietuviai ir lenkai dvasiškiai, kultūros ir švietimo įstaigų direktoriai.
Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
11.jpg
Ambasadorės Izoldos Bričkovskienės kvietimu, Vidugirių mokyklos mokiniai su mokytojomis atvyko į atstovybę. Jie susipažino su atstovybės veikla, susidomėję klausėsi apie diplomato darbo specifiką bei šalis, kuriose ambasadorei Izoldai Bričkovskienei teko dirbti.
Lietuviai Lenkijoje »
11.jpg
2019 m. gruodžio 14 d. LR konsulato vadovė Izolda Bričkovskienė Punske dalyvavo „Terra Jatwezenorum“ konferencijoje, kuri šiais metais buvo skirta prieš 70 metų žuvusiems Lietuvos partizanams – Jurgiui Krikščiūnui-Rimvydui ir jo adjutantui Vytautui Prabuliui-Žaibui atminti.
Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
balstoge1.jpg
Lietuvos Respublikos konsulato Seinuose vadovė Izolda Bričkovskienė gruodžio 11 d. Balstogėje susitiko su ten gyvenančiais lietuviais. Su artėjančiomis Kalėdomis lietuvius pasveikinti atvyko taip pat Balstogėje gyvenantys baltarusiai. Pasidalijus savų bendruomenių aktualijomis visi susitiko prie bendro kalėdinio vaišių stalo.
Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje »
vaivada.jpg
Gruodžio 2 d. Balstogėje, LR konsulato Seinuose vadovė, ambasadorė Izolda Bričkovskienė susitiko su Palenkės vaivada Bohdan Paszkowski. Susitikimo metu I. Bričkovskienė pristatė planus artimiausiu metu Seinuose surengti kelis kultūrinio bei ekonominio pobūdžio renginius.
Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje »
Kazimir2.jpg

Lapkričio 8 d. Seinų „Lietuvių namuose“ vyko, tradiciniu tapęs žinių apie Lietuvos globėją šv. Kazimierą konkursas.

Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata