Temos Žymėti visasAtžymėti visus

LR konsulate Seinuose lankėsi Lenkijos Žemės ūkio ministras

Sukurta 2017.09.12 / Atnaujinta 2017.09.12 13:46
    LR konsulate Seinuose lankėsi Lenkijos Žemės ūkio ministras

    Š. m. rugsėjo 11 d. Lenkijos Žemės ūkio ministras Krzysztof Jurgiel vizito Seinuose metu apsilankė taip pat LR konsulate Seinuose. Ministrą lydėjo Palenkės vaivados pavaduotojas Jan Zabielski, Seinų burmistras Arkadiusz Nowalski bei partijos Teisė ir teisingumas Seinų apskrityje atstovai.

    Susitikimo su LR konsulato vadovu Vaclavu Stankevičiumi metu ministras domėjosi lietuvių ir lenkų tarpusavio santykiais Seinijoje, pasienio savivaldybių bendradarbiavimu. K. Jurgiel pasidžiaugė, kad nesenai Seinų savivaldybei bei Vysk. A. Baranausko fondui pavyko susitarti dėl skolos „Žiburio“ mokyklai gražinimo tvarkos.

    Susitikime dalyvavęs Seinų miesto burmistras A. Nowalski padėkojo konsulatui už aktyvią veiklą skatinant Seinų krašto vystymąsi bei lenkų ir lietuvių tarpusavio dialogą. Tuo pačiu pažymėjo, kad tai sudėtingas kantrybės reikalaujantis darbas, kadangi dar egzistuoja daug įsisenėjusių istorinių nuoskaudų, o sudėtinga Seinų finansinė padėtis riboja miesto galimybes aktyviau ir plačiau imtis naujų iniciatyvų, kurios būtų naudingos lietuvių ir lenkų bendruomenėms.    

    Naujienlaiškio prenumerata