Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSULATAS SEINUOSE (LENKIJOS RESPUBLIKA)

Adresas: ul. Wileńska 9, 16-500 Sejny, POLAND

plačiau »

Tel. +4887 5173790
Faksas +4887 5162214
El. paštas

Vidugirių mokyklai 100 metų

Sukurta 2016.09.19 / Atnaujinta 2016.09.19 11:35
   Vidugirių mokyklai 100 metų
   Vidugirių mokyklai 100 metų
   Vidugirių mokyklai 100 metų

   Š. m. rugsėjo 17 d. Užsienio reikalų viceministras Mantvydas Bekešius, LR Ambasadorius Lenkijoje Šarūnas Adomavičius bei LR konsulato Seinuose vadovas Vaclavas Stankevičius dalyvavo lietuviškos Vidugirių pagrindinės mokyklos 100-mečio šventėje.

   URM Viceministras sveikindamas mokytojus, moksleivius ir visą Punsko krašto bendruomenę, pabrėžė Vidugirių mokyklos svarbą puoselėjant ir saugant lietuvybę ir kartu perdavė Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus ir užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus sveikinimus mokyklos bendruomenei šios reikšmingos sukakties proga.

    „Mokykla – tai ne tik sienos ir plytos, mokykla esate jūs – mokiniai, mokytojai ir visa mokyklos bendruomenė. Jūsų mokyklos puoselėjamos vertybės ir lietuvybė prisideda prie draugiškų mūsų bendruomenių ir Lietuvos – Lenkijos santykių kūrimo. Nepaisant to, kad vis atsiranda norinčių įkalti plėštą tarp mūsų draugiškų šalių – jiems tas nepavyks, nes esate jūs, kurie statote mus jungiančius tiltus“, – sakė M. Bekešius.

   LR Ambasadorius Lenkijoje Šarūnas Adomavičius linkėjo Vidugirių mokyklai kuo ilgiau tęsti savo veiklą bei saugoti Punsko krašte lietuvišką dvasią ir tradicijas. Ambasadorius perskaitė LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės šventės proga skirtus sveikinimus.

   LR diplomatai dalyvavo Vidugirių mokyklos 100-tojo jubiliejaus mišiose Vidugirių koplyčioje, taip pat aplankė Seinų lietuvių „Žiburio“ mokyklą, padėjo gėlių prie Antano Baranausko paminklo Seinuose ir Beržininkų kapinėse prie Lietuvos ‎karių, žuvusių už Tėvynės laisvę, kapų.

   Naujienlaiškio prenumerata