Rimti pokalbiai prasidedant žiemos atostogoms
Palenkės vaivadijos mokyklose prasidedant žiemos atostogoms LR konsulato Seinuose vadovė ambasadorė Izolda Bričkovskienė į „Lietuvių namus“ Seinuose pakvietė Seinų miesto, Vidugirių bei „Žiburio“ mokyklos pirmokus pasikalbėti apie sugaus laisvalaikio taisykles.
Apie pėsčiųjų saugaus eismo taisykles mokiniams papasakojo Seinų apskrities policijos pareigūnai, o mokiniai pasidalijo savo nuotykiais. Išlydint vaikus į žiemos atostogas LR konsulatas padovanojo mokiniams atšvaitukus, kurie pravers tamsiu paros metu. Vaikai taip pat pavaišinti saldainiais. LR konsulato vadovė I. Bričkovskienė palinkėjo mokiniams prasmingai praleisti žiemos atostogas, o mokytojams pailsėti nuo kasdienių darbų.