*alt_site_homepage_image*
lt
pl

Naujienos

RSS

Vasario 16-oji Suvalkuose

Lietuvos Nepriklausomybės dienos minėjimas Suvalkuose vyko š. m. vasario 19 d. ir prasidėjo šv. Mišiomis, kurias atnašavo iš Punsko atvykęs vikaras Povilas Slaminis. Šv. Mišių metu giedojo Lietuvos generolo Povilo Plechavičiaus karių sąjungos Vilniaus skyriaus ansamblis. Joms pasibaigus svečiai iš Vilniaus  pristatė trumpą patriotinę meninę programą.

Iškilmių dalyvius ir svečius suvalkiečiai pakvietė į „Vienybės“ klubo patalpas, kur vyko antroji minėjimo dalis.

Susirinkusius iškilmių dalyvius pasveikino LR konsulato Seinuose vadovas Genadijus Mackelis. Jis pabrėžė, kad valstybės likimas priklauso nuo kiekvieno jos piliečio ryžto dirbti tėvynės labui ir saugoti jos suverenitetą. „Praėjusių metų pabaigoje priimtas Lietuvos sprendimas nupirkti pastatą Suvalkuose suteiks jums žymiai geresnes sąlygas puoselėti lietuvybę. Jame turėtų įsikurti ne tik lietuviškas vaikų darželis, pradinė mokyklą bet savo vietą ras taip pat Suvalkuose veikiantys meno kolektyvai. Tai reiškia, kad Lietuva jūsų neužmiršo ir džiaugiasi jūsų lietuvišką veiklą“ – pabrėžė konsulato vadovas.