Aptartos galimybės kurti Europos teritorinio bendradarbiavimo grupę (LT/PL).
LR konsulato Seinuose vadovė dr. Vida Bagdonavičienė gruodžio 4 d. Alytuje dalyvavo darbinės grupės susitikime dėl naujosios ES pasienio zonos struktūros „Europos teritorinio bendradarbiavimo grupės“ kūrimo. Susitikimą rengė Alytaus verslo konsultacinis centras (AVKC) kartu su Alytaus miesto savivaldybe. Susitikimo metu diskutuota apie naujos struktūros kūrimo tikslingumą ir galimybes. Siekta išsiaiškinti, kiek šis žingsnis gali atnešti naudos pasienio regionui ir paskatinti spartesnį jo ekonominį vystymąsi. Pasak susitikimo iniciatorių, naujos struktūros įkūrimas palengvintų ir skatintų valstybių narių, regionų ir vietos institucijų, tarptautinį ir tarpregioninį bendradarbiavimą. Nuspręsta, artimiausiu metu šį klausimą dar kartą apsvarstyti, pasitarti su suinteresuotomis šiuo klausimu institucijomis.
Pasitarime dalyvavo: Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnieckas, Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Nijolė Makštutienė, Lenkijos Euroregiono „Nemunas“ savivaldybių asociacijos prezidentas Cezary Cieslukovski bei asociacijos direktorė Malgožata Dudzinska, Všį Alytaus verslo konsultacinio centro direktorė Algimanta Ščiglinskienė.