Jubiliejinis koncertas Punske
Gegužės 22 d. LR konsulato Seinuose vadovas pasveikino 50-ąjį veiklos jubiliejų švenčiančią Punsko lietuvių kultūros namų kapelą „Klumpė“ bei 15-ajį gimtadienį mininčią suaugusiųjų šokių grupę „Vyčiai“.
Sausakimšoje žiūrovų salėje vyko iškilmingas koncertas. Jubiliatus sveikino Palenkės vaivadijos valdžios atstovai, vietos savivaldybės vadovai bei svečiai iš Lietuvos.
LR konsulato vadovas Vaclavas Stankevičius jubiliejus švenčiančių kolektyvų vadovams įteikė padėkos raštus bei kuklias dovanas. „(...) Jūsų kūrybinės idėjos jau pusę amžiaus suburia ir vienija Punsko-Seinų krašto lietuvių bendruomenę. Dėkojame Jums, kad su meile, gerais ir skambiais darbais garsinate šį kraštą bei kuriate jo gerovę“ – padėko rašte pabrėžė konsulato vadovas.