“LIETUVA, TOKIĄ TAVE MATAU...”, “LENKIJA, TOKIĄ TAVE MATAU...”
Lietuvos konsulate Seinuose š. m. vasario 6 d. įvyko tradicinio konsulato projekto "Pažinkime!" plakatų konkurso vertinimo komisijos posėdis. Plakatų konkursą praėjusių metų pabaigoje paskelbė Lietuvos konsulatas Seinuose, norėdamas skatinti pasienio regiono jaunimo bendradarbiavimą, bendrų projektų kūrimą. Konkurse dalyvavo Seinų miesto bei Lazdijų rajono mokyklų 13-15 metų amžiaus mokiniai. Komisijos posėdžio metu paaiškėjo, kad norą dalyvauti konkurse pareiškė ir parengė plakatus net 71 mokinys - 56 mokiniai iš lenkiškų mokyklų ir 15 iš Lietuvos. “Lenkija, tokią tave matau” konkurso laureatais tapo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinės: Gabija Baranauskaitė, Raimonda Tamulionytė ir Džordana Urmanavičiūtė. “Lietuva, tokią tave matau” konkurso laureatais tapo: Urszula Andrulewicz (Gimnazjum im. Jana Pawła II), Jolita Keller (Gimnazjum Nr. 2) i Weronika Miszkiel ((Gimnazjum im. Jana Pawła II). Dovanos ir diplomai nugalėtojams bus įteikti minint Lietuvos Valstybės atkūrimo 94 metines Lietuvių namuose Seinuose š. m. vasario 18 d. Konkurso laureatai į šventinį renginį –koncertą pakviesti dalyvauti kartu su tėvais. Dalį įdomesnių darbų ketinama eksponuoti “Lietuvių namuose”.
Lietuvos konsulate Seinuose š. m. vasario 6 d. įvyko tradicinio konsulato projekto "Pažinkime!" plakatų konkurso vertinimo komisijos posėdis.
Plakatų konkursą praėjusių metų pabaigoje paskelbė Lietuvos konsulatas Seinuose, norėdamas skatinti pasienio regiono jaunimo bendradarbiavimą, bendrų projektų kūrimą.
Konkurse dalyvavo Seinų miesto bei Lazdijų rajono mokyklų 13-15 metų amžiaus mokiniai. Komisijos posėdžio metu paaiškėjo, kad norą dalyvauti konkurse pareiškė ir parengė plakatus net 71 mokinys - 56 mokiniai iš lenkiškų mokyklų ir 15 iš Lietuvos.
“Lenkija, tokią tave matau” konkurso laureatais tapo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinės: Gabija Baranauskaitė, Raimonda Tamulionytė ir Džordana Urmanavičiūtė.
“Lietuva, tokią tave matau” konkurso laureatais tapo: Urszula Andrulewicz (Gimnazjum im. Jana Pawła II), Jolita Keller (Gimnazjum Nr. 2) i Weronika Miszkiel ((Gimnazjum im. Jana Pawła II).
Dovanos ir diplomai nugalėtojams bus įteikti minint Lietuvos Valstybės atkūrimo 94 metines Lietuvių namuose Seinuose š. m. vasario 18 d. Konkurso laureatai į šventinį renginį –koncertą pakviesti dalyvauti kartu su tėvais. Dalį įdomesnių darbų ketinama eksponuoti “Lietuvių namuose”.



