Lietuvių „Žiburio“ mokykla Seinuose pradėjo 10-sius mokslo metus.
Rugsėjo 1 d. Seinų lietuvių „Žiburio“ mokykloje prasidėjo 10-tieji mokslo metai. Iškilmės prasidėjo Seinų bazilikoje, kur kun. Petras Gucevičius atnašavo šv. Mišias. Vėliau mokiniai, mokytojai ir tėvai rinkosi „Žiburio“ sporto salėje. Sugiedojus Lenkijos ir Lietuvos himnus, „Žiburio“ bendruomenę pasveikino mokyklos direktorius Algirdas Vaicekauskas. Iškilmėse dalyvavusi LR konsulato Seinuose vadovė Vida Montvydaitė palinkėjo mokiniams gerų mokymosi rezultatų bei pažymėjo, kad konsulatui Seinuose ypatingai svarbu remti lietuvių švietimą Seinų-Punsko krašte, taip pat skatinti ir padėti lietuviškų mokyklų absolventams tęsti mokslą Lietuvoje. Ministrė patarėja pirmosios klasės mokiniams įteikė „Pirmokų pasus“. Seinų lietuvių „Žiburio“ mokykla pastatyta Lietuvos valstybės lėšomis, veikti pradėjo 2005 metais. Šiuos mokslo metus pradėjo 103 mokiniai.
Rugsėjo 1 d. Seinų lietuvių „Žiburio“ mokykloje prasidėjo 10-tieji mokslo metai. Iškilmės prasidėjo Seinų bazilikoje, kur kun. Petras Gucevičius atnašavo šv. Mišias. Vėliau mokiniai, mokytojai ir tėvai rinkosi „Žiburio“ sporto salėje. Sugiedojus Lenkijos ir Lietuvos himnus, „Žiburio“ bendruomenę pasveikino mokyklos direktorius Algirdas Vaicekauskas.
Iškilmėse dalyvavusi LR konsulato Seinuose vadovė Vida Montvydaitė palinkėjo mokiniams gerų mokymosi rezultatų bei pažymėjo, kad konsulatui Seinuose ypatingai svarbu remti lietuvių švietimą Seinų-Punsko krašte, taip pat skatinti ir padėti lietuviškų mokyklų absolventams tęsti mokslą Lietuvoje. Ministrė patarėja pirmosios klasės mokiniams įteikė „Pirmokų pasus“.
Seinų lietuvių „Žiburio“ mokykla pastatyta Lietuvos valstybės lėšomis, veikti pradėjo 2005 metais. Šiuos mokslo metus pradėjo 103 mokiniai.


