LR konsulato Seinuose vadovas susitiko su Suvalkų miesto prezidentu
Š. m. spalio 7 d. LR konsulato Seinuose vadovas Vaclavas Stankevičius susitiko su Suvalkų miesto prezidentu Czeslaw Renkiewicz. Susitikimo metu aptartas Suvalkų miesto savivaldybės bendradarbiavimas su Lietuvos miestais bei lietuvių tautinės mažumos švietėjiška, kultūrinė veikla Suvalkuose.
Suvalkų miesto prezidentas pažymėjo, kad jo vadovaujama savivaldybė daugiausiai ryšių palaiko su Marijampolės ir Alytaus miestais. Pasak jo, tai patikimi ir geri partneriai, su kuriais pavyko įgyvendinti daug bendrų projektų ir ateityje šis bendradarbiavimas tik intensyvės.
LR konsulato vadovas Vaclavas Stankevičius padėkojo Suvalkų miesto prezidentui už sudarytas galimybes Suvalkų miesto jauniesiems lietuviams mokytis lietuvių kalbos bei miesto centre išnuomotas patalpas kultūrinei veiklai vystyti. Suvalkų prezidentas patikino, kad ir ateityje stengsis, mieste gyvenantiems lietuviams padėti puoselėti lietuvių kultūrą ir tenkinti jų švietimo poreikius.