*alt_site_homepage_image*
lt
pl

Naujienos

RSS

Mokslo metų pabaiga „Žiburio“ mokykloje

LR konsulato vadovas Vaclavas Stankevičius birželio 24 d. pasveikino Seinų lietuvių „Žiburio“ bendruomenę su mokslo metų pabaiga bei linkėjo saugiai ir turiningai praleisti vasaros atostogas.

Sveikinimo kalboje konsulato vadovas padėkojo mokiniams, jų tėvams bei pedagogams už Lietuvos vardo garsinimą Lenkijoje, lietuviškų tradicijų puoselėjimą bei svarų indelį stiprinant lietuvių bendruomenę Seinų bei Punsko krašte.

Seinų lietuvių „Žiburio“ mokykla įkurta 2005 metais. Šiuo metu joje mokosi daugiau kaip 100 mokinių.