Mokslo metų pradžia „Žiburio“ mokykloje
LR konsulato vadovas Vaclavas Stankevičius rugsėjo 1 d. pasveikino Seinų lietuvių „Žiburio“ bendruomenę su mokslo metų pradžia. Sveikinimo kalboje konsulato vadovas linkėjo gerų mokymosi rezultatų bei pasiekti užsibrėžtus tikslus.
Iškilminga mokslo metų pradžia prasidėjo Šv. Mišiomis Seinų bazilikoje, kurias atnašavo kun. Petras Gucevičius. Vėliau mokiniai, mokytojai, tėvai bei svečiai susitiko „Žiburio“ mokykloje, kur mokyklos direktorius Algirdas Vaicekauskas aptarė artimiausius planus, pristatė klasių auklėtojus.
Seinų lietuvių „Žiburio“ mokykla įkurta 2005 metais. 2016/2017 mokslo metais joje mokysis 115 mokinių.