Rašėmė "Nacionalinį diktantą"
LR konsulato Seinuose iniciatyva Nacionalinis diktantas buvo rašomas taip pat Punske. Į S. Dariaus ir S. Girėno mokyklą rašyti Nacionalinį diktantą susirinko 19 dalyvių. Nepaisant žiemos atostogų dagiausiai dalyvių buvo mokyklinio amžiaus – tai Kovo 11-osios lietuvių licėjaus mokiniai bei mokytojai. LR konsulas Seinuose L. Milašius sveikindamas dalyvius pažymėjo, kad ši renginys sujungia visame pasaulyje gyvenančius lietuvius, o punskiečių dalyvavimas dar kartą patvirtina gilias lietuvių kultūros puoselėjimo šiame krašte tradicijas.