SEINUOSE LANKĖSI LIETUVOS IR LENKIJOS ŽEMĖS ŪKIO MINISTRAI.
Š. m. rugsėjo 24 d. Seinuose Lenkijos ir Lietuvos žemės ūkio ministrai M. Savicki (M. Sawicki) ir K. Starkevičius aptarė abiejų šalių žemės ūkio integracijos į Europos Sąjungą penkerių metų istoriją. Konferencijoje, kuri vyko “Lietuvių namuose”, dalyvavo abiejų šalių agentūrų, besirūpinančių žemės ūkio modernizavimu bei ES išmokų ūkininkams administravimu, vadovai, aplinkinių savivaldybių, žemės ūkio produktų perdirbimo įmonių vadovai, ūkininkai. Ta pačia proga Seinuose atidaryta naujoji Regioninės žemės ūkio restruktūrizavimo ir modernizavimo agentūros būstinė. Prieš prasidedant oficialiems susitikimams ministras K. Starkevičius aplankė “Žiburio” mokyklą. Susitikimo su lietuvių bendruomenės atstovais metu pažymėjo, kad šiuo metu, nepaisant Lietuvos ekonominio sunkmečio, nepaprastai svarbu išsaugoti kertines institucijas, kurių veikla padeda Seinų krašto lietuviams išsaugoti tautinę tapatybę – lietuvišką “Žiburio” mokyklą, “Lietuvių namus”, LR konsulatą Seinuose. Ministras pasidžiaugė taip pat Seinų ir Punsko krašto ūkininkų darbštumu, rūpinimusi savo ūkiais.
Š. m. rugsėjo 24 d. Seinuose Lenkijos ir Lietuvos žemės ūkio ministrai M. Savicki (M. Sawicki) ir K. Starkevičius aptarė abiejų šalių žemės ūkio integracijos į Europos Sąjungą penkerių metų istoriją. Konferencijoje, kuri vyko “Lietuvių namuose”, dalyvavo abiejų šalių agentūrų, besirūpinančių žemės ūkio modernizavimu bei ES išmokų ūkininkams administravimu, vadovai, aplinkinių savivaldybių, žemės ūkio produktų perdirbimo įmonių vadovai, ūkininkai. Ta pačia proga Seinuose atidaryta naujoji Regioninės žemės ūkio restruktūrizavimo ir modernizavimo agentūros būstinė.
Prieš prasidedant oficialiems susitikimams ministras K. Starkevičius aplankė “Žiburio” mokyklą. Susitikimo su lietuvių bendruomenės atstovais metu pažymėjo, kad šiuo metu, nepaisant Lietuvos ekonominio sunkmečio, nepaprastai svarbu išsaugoti kertines institucijas, kurių veikla padeda Seinų krašto lietuviams išsaugoti tautinę tapatybę – lietuvišką “Žiburio” mokyklą, “Lietuvių namus”, LR konsulatą Seinuose. Ministras pasidžiaugė taip pat Seinų ir Punsko krašto ūkininkų darbštumu, rūpinimusi savo ūkiais.

