*alt_site_homepage_image*
lt
pl

Naujienos

RSS

Seinus pasiekė tradicinio žygio su dviračiais dalyviai.

Gegužės 1 – ąją, penktadienį įvyko jau penktasis  turistinis žygis dviračiais, skirtas Lietuvos įstojimo į ES dienai paminėti. Žygį organizavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinė. Kaip ir pernai, žygio dalyviai apsuko ratą aplink Galadusio ežerą. Tačiau šiemet trasa gerokai ilgesnė, todėl  apie 200 dviratininkų popietę pasiekė Seinus. Prie lietuvių „Žiburio” mokyklos juos pasitiko Seinų “Lietuvių namų” kapela. LR konsulato Seinuose vardu žygio organizatoriui VSAT Lazdijų rinktinės Vadui Vidui Mačaičiui įteikta simbolinė taurė.        

Gegužės 1 – ąją, penktadienį įvyko jau penktasis  turistinis žygis dviračiais, skirtas Lietuvos įstojimo į ES dienai paminėti. Žygį organizavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinė.

Kaip ir pernai, žygio dalyviai apsuko ratą aplink Galadusio ežerą. Tačiau šiemet trasa gerokai ilgesnė, todėl  apie 200 dviratininkų popietę pasiekė Seinus.

Prie lietuvių „Žiburio” mokyklos juos pasitiko Seinų “Lietuvių namų” kapela. LR konsulato Seinuose vardu žygio organizatoriui VSAT Lazdijų rinktinės Vadui Vidui Mačaičiui įteikta simbolinė taurė.