Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems
  Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“
  Renkuosi Lietuvą Renkuosi Lietuvą
  Ekonominės diplomatijos komanda Ekonominės diplomatijos komanda

  Kaip mus rasti?

  Tel. +4887 5173790
  Faksas +4887 5162214
  El. paštas
  • 1-1.jpg RSS Seinų lietuvių “Žiburio” mokykla baigė 17-uosius mokslo metus Įkelta2022.06.24

   Birželio 24 d. visose Lenkijos mokyklose baigėsi mokslo metai. Seinų lietuvių „Žiburio“ mokykloje tai buvo septynioliktieji mokslo metai. Mokyklos abiturientams įteikti mokyklos baigimo diplomai ir lietuviškos knygos. Direktorius Algirdas Vaicekauskas dėkojo ne tik mokytojams ir mokiniams bet taip pat abiturientų tėvams, teigdamas, kad jų didžiausia parama mokyklai ir lietuvių bendruomenei buvo prieš dešimt metų priimtas sprendimas atvesti vaikus į lietuvišką „Žiburio“ darželį.

   Lietuviai Lenkijoje »
  • 1.jpg Konsulato Seinuose vadovas susitiko su Palenkės vaivada Įkelta2022.06.21

   Birželio 21 d. konsulato Seinuose vadovas Genadijus Mackelis Balstogėje susitiko su Palenkės vaivada Bohdan Paszkowski. Susitikimo metu aptartas Lietuvos ir Lenkijos ekonominis ir regioninis bendradarbiavimas,  humanitarinės pagalbos karo pabėgėliams iš Ukrainos teikimo mastai bei Lenkijos lietuvių tautinės mažumo padėtis, ypač  lietuviškos mokyklos steigimo Suvalkuose perspektyvos.

   Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje »
  • 3.jpg Paroda - “Ilga kelionė namo“ Įkelta2022.06.14

   LR konsulato Seinuose bei „Lietuvių namų“ iniciatyva, minint Gedulo ir vilties dieną, š. m. birželio 14 d. atidaryta fotografo Juozo Kazlausko fotografijų paroda „Ilga kelionė namo“. Ją sudaro nuotraukos iš 1989 m. vykusių ekspedicijų į tremties vietas Sibire. Šių ekspedicijų tikslas - tremtyje mirusiųjų artimųjų palaikų perkėlimas į tėviškę. Nuotraukose užfiksuotos Tit Ari salos (Jakutija) kapinės – vienos didžiausių išlikusių tremtinių kapinių Arktyje.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  • 6.jpg LR Seimo Kultūros komiteto delegacija lankėsi Seinuose bei Suvalkuose Įkelta2022.06.03

   Š. m. gegužės 31 d. prieš pradedami vizitą Varšuvoje Seinuose lankėsi LR Seimo Kultūros komiteto delegacija, kurios sudėtyje buvo komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis, komiteto nariai Kristijonas Bartoševičius, Vytautas Kernagis, Stasys Tumėnas bei Kęstutis Vilkauskas.

   Lietuviai Lenkijoje »
  • 1.jpeg Torunėje pristatyti Lietuvos pasiekimai Įkelta2022.06.02

   Gegužės 30-31 d.d. Torunėje vyko 29 -sis Welconomy forumas. Šiemet Lietuva yra šio forumo partnerė. Į forumą atvyko gausi Lietuvos delegacija, kurios sudėtyje buvo LR Žemės ūkio viceministras Egidijus Giedraitis, LR ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas, LR kultūros atašė Rasa Rimickaitė, LR konsulato Seinuose  vadovas Genadijus Mackelis, VšĮ KaunasIN direktorius Tadas Stankevičius.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
  • Dėl registracijos į KĮ_1.png Registruotis konsulinių paslaugų gavimui nuo šiol bus patogiau Įkelta2022.05.30

   Siekdama gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę, Lietuvos užsienio reikalų ministerija tobulina elektroninę asmenų registracijos, konsulinėms paslaugoms Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje, sistemą.

   Konsulinės naujienos »
  • 1.jpg „Žalioji energijos deklaracija“ Įkelta2022.05.30

   Seinų miesto savivaldybės iniciatyva, Seinuose, 2022 m. gegužės 27 d. vyko forumas, kurio metu diskutuota apie pasienio regiono energetinį saugumą. Svarstyta, kaip efektyviai išnaudoti vietos savivaldybių ir verslo potencialą, kad pasienio regionas būtų saugus energetiniu požiūriu ir efektyviai išnaudotų atsinaujinančius energijos šaltinius šiam tikslui pasiekti.

   Ekonomika ir verslas »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha