Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
forum-pogranicza.JPG
VI Pasienio verslo forumas Įkelta2022.11.21

Suvalkų miestas bei UAB Mokslo ir technologijų parkas organizavo jau VI Pasienio verslo forumą, kuris šiais metais pavadintas „Energija ir verslas“. Renginys vyko š. m. lapkričio 17–18 d. Suvalkų mokslo ir technologijų parke.  Buvo puiki proga aptarti aktualiausius Lenkijos ekonomikos iššūkius ir problemas.

Ekonomika ir verslas »
1-1.jpg
Pasienio verslo forumas Įkelta2022.10.05

LR konsulato Seinuose vadovas Genadijus Mackelis š. m. spalio 5 d. Suvalkuose lankėsi Mokslo ir technologijų parke, kur susitiko su valdybos pirmininku Dariusz Bogdan. Susitikimo metu aptarta lapkričio 17-18 d. Suvalkuose vyksiančio Pasienio verslo forumo tematika.

Ekonomika ir verslas »
1.jpeg

Gegužės 30-31 d.d. Torunėje vyko 29 -sis Welconomy forumas. Šiemet Lietuva yra šio forumo partnerė. Į forumą atvyko gausi Lietuvos delegacija, kurios sudėtyje buvo LR Žemės ūkio viceministras Egidijus Giedraitis, LR ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas, LR kultūros atašė Rasa Rimickaitė, LR konsulato Seinuose  vadovas Genadijus Mackelis, VšĮ KaunasIN direktorius Tadas Stankevičius.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Seinų miesto savivaldybės iniciatyva, Seinuose, 2022 m. gegužės 27 d. vyko forumas, kurio metu diskutuota apie pasienio regiono energetinį saugumą. Svarstyta, kaip efektyviai išnaudoti vietos savivaldybių ir verslo potencialą, kad pasienio regionas būtų saugus energetiniu požiūriu ir efektyviai išnaudotų atsinaujinančius energijos šaltinius šiam tikslui pasiekti.

Ekonomika ir verslas »
Punskas2.jpg

Konsulato vadovas ambasadorius Genadijus Mackelis š. m. vasario 1 d. susitiko su Punsko savivaldybės viršaičiu Vytautu Liškausku. Susitikimo metu daugiausiai dėmesio skirta lietuvių švietimo finansavimui bei bendradarbiavimui su pasienio regiono savivaldybėmis.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Lenkijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha