Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Konsulato vadovas R. Motuzas dalyvavo penktajame Pasienio verslo forume

Sukurta 2021.10.22 / Atnaujinta 2021.10.22 12:44
   Konsulato vadovas R. Motuzas dalyvavo penktajame Pasienio verslo forume
   Konsulato vadovas R. Motuzas dalyvavo penktajame Pasienio verslo forume

   Konsulato vadovas ambasadorius Remigijus Motuzas spalio 21-22 dienomis dalyvavo Suvalkų mokslo ir technologijų parko organizuotame penktajame Pasienio verslo forume ,,Nauja realybė – nauji iššūkiai“.

   Sveikindamas forumo dalyvius ir svečius, R. Motuzas pažymėjo, kad verslas šiuo metu dėl pasaulinės pandemijos padarinių išgyvena ne pačius lengviausius laikus. Su nemažais iššūkiais susiduria energetikos, transporto ir kiti sektoriai. Todėl  vyraujančiam ekonominiam ir politiniam nestabilumui įveikti reikalinga dar glaudesnė verslo organizacijų ir atskirų įmonių partnerystė. 

   ,,Stabilumas ir dinamiškumas yra du skirtingi vektoriai, bet būtent šios dvi sąvokos geriausiai apibūdina šiandieninę Lietuvos ekonomiką. Ragintume Lenkijos kompanijas geriau išnaudoti investavimo į Lietuvą galimybes. Naujų įstatymų paketas, pavadintas ,,Žaliuoju koridoriumi“, siūlo dideles mokesčių lengvatas pradėti ir plėtoti didelio masto veiklą Lietuvoje,“ – sakė ambasadorius R. Motuzas

   Į forumą buvo pakviesti Lietuvos, Latvijos, Ukrainos ir Baltarusijos verslo atstovai, kuriems buvo gera galimybė susipažinti su mažų, vidutinių ir didelių įmonių pokyčiais bei iššūkiais šiame regione, Lenkijoje ir pasaulyje.

   Naujienlaiškio prenumerata

   Captcha