Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

VI Pasienio verslo forumas

Sukurta 2022.11.21 / Atnaujinta 2022.11.21 15:52
   VI Pasienio verslo forumas
   VI Pasienio verslo forumas
   VI Pasienio verslo forumas

   Suvalkų miestas bei UAB Mokslo ir technologijų parkas organizavo jau VI Pasienio verslo forumą, kuris šiais metais pavadintas „Energija ir verslas“. Renginys vyko š. m. lapkričio 17–18 d. Suvalkų mokslo ir technologijų parke.  Buvo puiki proga aptarti aktualiausius Lenkijos ekonomikos iššūkius ir problemas.

   Renginio metu siekta suburti verslininkų, verslo įstaigų, ekspertų, vietos valdžios ir vyriausybės atstovus, kad visi kartu apsvarstytų energetinio saugumo problemas Lenkijoje, kuri atsirado pačiame krizės centre, o degalų ir elektros energijos kainos labai sparčiai auga. Kalbėta apie naujesnius energijos rinkos sprendimus, poveikio klimatui neutralumo plano įgyvendinimą bei apie tai, kaip šiame transformacijos procese veikia Lenkijos įmonės. Šis forumas skirtas ir užsienio partneriams iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Forumo metu vyko panelinės diskusijos bei veikė parodų stendai įmonėms ir įstaigoms. LR konsulato vadovas Genadijus Mackelis sveikindamas forumo dalyvius, padėkojo Palenkės vaivadijos ir Suvalkų miesto vadovams, ...„už parodytą iniciatyvą ir norą atkreipti dėmesį į aktualius šio laikmečio klausimus energetinėje srityje. Vietos energetinio saugumo klausimas ypač aktualus, tačiau iki galo neišspręstas. Dažnai vietos savivaldos susiduria su realiomis problemomis kaip užtikrinti energetinį saugumą. Manau šios dienos forumas gali tapti atskaitos tašku. O Jūsų dėka aptarus rūpimus klausimus galima bus pateikti platesnei auditorijai ir numatyti tolesnes veiklos gaires, ieškoti partnerių projektų įgyvendinimui”.

   Konsulato vadovas, savo pranešime pristatė Lietuvos įmones, kurios aktyviai veikia Lenkijos rinkoje energetikos srityje.

   Naujienlaiškio prenumerata

   Captcha