Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
veliavos.jpg

Gerbiamieji, artėja antrasis LR Prezidento rinkimų turas bei rinkimų į Europos parlamentą diena. Nuoširdžiai kviečiame šį savaitgalį (gegužės 26 d.) atlikti savo pilietinę pareigą ir išreikšti savo valią. LR Vyriausioji rinkimų komisija paskelbė pirmojo turo rezultatus, statistika iš pirmo žvilgsnio nebloga, net vidutinis užsiregistravusių balsuoti rinkimuose skaičius – 82,35%. Atrodo visai neblogai.

Konsulinės naujienos »
1.jpg
XX dviračių žygis Įkelta2024.05.10

Lietuvos Respublikos konsulatas Seinuose kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau – VSAT) Varėnos pasienio rinktine 2024 m. gegužės 10 d. organizavo XX dviračių žygį, skirtą Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dienai paminėti.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
rinkimai-logo.png
Balsavimo dienos ir laikas Įkelta2024.05.02

Balsavimo dienos ir laikas LR konsulate Seinuose (Lenkijos laiku):

Respublikos Prezidento rinkimuose bei privalomajame referendume dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo:

2024 m. gegužės 6-10 d. nuo 8.00 iki 15.00 val.;

2024 m. gegužės 12 d. nuo 8.00 iki 19.00 val.

Konsulinės naujienos »
1.jpg

LR konsulato vadovas Genadijus Mackelis š. m. balandžio 26 d. Balstogėje susitiko su Palenkės vaivadijos kultūros paveldo tarnybos vadovu Adam Musiuk bei jo pavaduotoju Karol Łapatecki.

Lietuviai Lenkijoje »
1.jpg

LR konsulato Seinuose vadovas Genadijus Mackelis š. m. balandžio 26 d. Balstogėje susitiko su Palenkės vaivada Jacek Brzozowski.

Pokalbio metu aptarti įvairaus lygmens abiejų šalių veiksmai, plečiant ir stiprinant Lietuvos ir Lenkijos partnerystę.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje »
1.jpg
Steigiamoji konferencija Įkelta2024.04.25

Š. m. balandžio 25 d. Punske įvyko Europos teritorinio bendradarbiavimo grupės „Lenkijos ir Lietuvos tarpvalstybinė funkcinė zona“ steigiamoji konferencija.

Konferencijoje dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos pasienio savivaldybių vadovai, Palenkės vaivados bei Palenkės vaivadijos seimelio atstovai, Europos teritorinio bendradarbiavimo grupės steigimo 2018 metais iniciatoriai.

Ekonomika ir verslas »
rinkimai-logo.png

2024 m. gegužės 12 d. vyks Respublikos prezidento rinkimai. Kartu su jais bus surengtas referendumas, kurio metu piliečiai galės išreikšti savo nuomonę Lietuvos pilietybės klausimu.

Balsuoti užsienyje galės ne tik ten nuolat gyvenantys, dirbti ar studijuoti išvykę Lietuvos Respublikos piliečiai, bet ir tie rinkėjai, kurie rinkimų metu bus išvykę laikinai: atostogaus, keliaus darbo reikalais ir pan.

Konsulinės naujienos »
registracija kons paslaugoms.png

Atkreipiame dėmesį, kad registruojantis legalizavimo paslaugoms Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje ir/arba konsulinėms paslaugoms Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse bei konsulinėse įstaigose (toliau – konsulinėse įstaigose), savo rezervaciją būtina papildomai patvirtinti.

Konsulinės naujienos »
pav.jpg
Susitikimas Varšuvoje Įkelta2024.04.12

LR konsulato Seinuose vadovas G. Mackelis balandžio 10 d. dalyvavo LR ambasadoje  Varšuvoje susitikime su Lietuvos Respublikos Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininku Žygimantu Pavilioniu, LR Seimo pirmininkės patarėju Rolandu Kačinsku, LR Laikinąja reikalų patikėtine Audrone Markevičiene.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Lenkijoje »
1.jpg

LR konsulato Seinuose vadovas G.Mackelis susitiko su naujai paskirta Suvalkų miesto policijos komendante Beata Romotowska. Susitikimo metu aptarti Lietuvos ir Lenkijos teisėsaugos institucijų ir pareigūnų bendradarbiavimo bei darbiniai klausimai, siekiant užtikrinti efektyvesnį reagavimą į susidarančias situacijas ir įvykius.

Konsulinės naujienos »
1.jpg
Kovo 11-oji Kampuočiuose Įkelta2024.03.12

Tradiciškai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo minėjimas vyko taip pat Kampuočių kaime (Punsko savivaldybė), kur 1990 metais, vietos ūkininkų iniciatyva ir pastangomis buvo pastatytas paminklas Kovo 11-ajai. Minėjime dalyvavo visų  lietuviškų mokyklų atstovai, visuomenininkai, Punsko savivaldybės vadovai.

Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Iškilmingas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Punske įvyko 2024 m. kovo 10 dieną Punsko lietuvių kultūros namuose. Tradiciškai jį surengė Punsko lietuvių Kovo 11-osios licėjaus mokiniai.

Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg
Vasario 16-oji Punske Įkelta2024.02.19

Švęskime Lietuvos Nepriklausomybę kartu! Tokiu šūkiu pasitiko ir sveikino visus susirinkusiuosius Punsko ir Seinų krašto lietuviai. Ačiū Lenkijos lietuvių bendruomenei, Lenkijos lietuvių draugijai, Punsko savivaldybei, Punsko kultūros namų kolektyvams už organizuotą šventę ir puikius pasirodymus.

Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Švenčiame ir džiaugiamės laisve ir nepriklausomybe! Šia iškilia proga Lietuvos konsulatas Seinuose, Vysk. A.Baranausko fondas „Lietuvių namai“ Seinuose bei Seinų "Žiburio" mokykla organizavo ir sukvietė visus paminėti Nepriklausomybės dieną, o Seinų krašto lietuvių kolektyvai ir ansambliai paruošė, įvairiapusį ir nuotaikingą koncertą.

Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
amb1.jpg

Šiandien švenčiame ir džiaugiamės laisve ir nepriklausomybe, o svarbiausia taip prisimename visus, kurie prisidėjo prie nepriklausomos Lietuvos valstybės sukūrimo, stiprinimo ir atkūrimo. 2024-ieji, Lietuvos Seimo sprendimu, buvo paskelbti ir Diplomatų Lozoraičių metais.

Lietuviai Lenkijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha